O nas

FARBY FLEKSOGRAFICZNE
DLA WYMAGAJĄCYCH

Wyróżniamy się 20-letnim doświadczeniem w produkcji. Firma Post Print powstała w odpowiedzi na stale rosnące potrzeby w zakresie druku fleksograficznego.
Naszym priorytetem są klienci indywidualni, dla których przygotowujemy produkty najwyższej jakości.

Ciągłe dążenie do perfekcji, wiedza techniczna i branżowa zarówno właściciela jak i pracowników Post Print oraz znakomite relacje z Kontrahentami przyczyniły się do szybkiego rozwoju. Owocem przemyślanej strategii i ciężkiej pracy jest powstały w 2017 r. nowoczesny zakład w Świeciu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów stale poszerzamy nasz asortyment oraz wiedzę w zakresie dodatków wykorzystywanych w firmach drukarskich. Dzięki takim działaniom zaopatrujemy naszych Klientów kompleksowo.

Od kilku lat działamy na rynku polskim jak i zagranicznym. Firma Post Print zdobyła zaufanie zarówno małych lokalnych firm jak i znanych dużych koncernów międzynarodowych i została ich głównym dostawcą w wielu zakładach na świecie, albowiem odległość do Klienta nie stanowi dla nas problemu.

Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, dostarczenie jak najlepszej jakości produktów oraz ciągły rozwój w branży fleksograficznej. Nasza misja to stać się liderem dla przemysłu drukarskiego i opakowaniowego.
Potwierdzeniem powyższych słów jest fakt przyznania nam jako jedynej firmie w Europie certyfikatu BRC w zakresie farb fleksograficznych.

NASZE CERTYFIKATY

Aby sprostać wymaganiom rynkowym staramy się nieustannie podnosić standardy naszych produktów jaki i kwalifikacje zawodowe naszej kadry. W 2018 r. jako pierwsi i jedyni w Europie otrzymaliśmy Certyfikat BRC dla farb fleksograficznych.

Post Print

DOŚWIADCZENIE

W firmie Post Print wierzymy, że nowoczesna technologia to klucz do sukcesu. Jednakże za każdym sukcesem stoi człowiek.
Nasza wykwalifikowana kadra w ciągu 20 lat zdobyła wiedzę, którą chętnie dzieli się z naszymi Klientami.


Polityka jakości

Aby osiągnąć najwyższą jakość naszych produktów:

Monitorujemy potrzeby i oczekiwania naszych Klientów
następnie oferujemy rozwiązania adekwatne do ich wymagań

Posiadamy własną procedurę kontroli dostaw
wykonywaną przed przyjęciem surowców do magazynu

Zapewniamy
zaangażowanie

i kompetencje zawodowe członków naszej załogi

Utrzymujemy
i doskonalimy

posiadane Systemy Zarządzania Jakością

Kształtujemy wśród personelu świadomość
odpowiedzialności za nasze wyroby i usługi

Używamy tylko
i wyłącznie

sprawdzonych surowców najwyższej jakości